fbpx

7 Dni dla Początkujących

by justdeliciousx

Kurs Jogi.

Joga czyli Jedność. Jedność Twojego ciała i umysłu. Poczucie swobody i łączności ze Światem.

 

Zapraszam Cię na moje 7 dniowe wyzwanie jogi Hatha Yoga dla początkujących, które jest dostępne darmowo na moim kanale Youtube! Stworzyłam je specjalnie, byś mógł ćwiczyć jogę również w domu!

Możesz zacząć kurs kiedy tylko chcesz i kontynuować go przez 7 dni! Jeśli będziesz musiał, możesz zrobić dzień lub dwa przerwy, ale nie przerywaj kursu. Każda kolejna praktyka będzie sprawiała Ci tylko więcej przyjemności! 

Playlista wszystkich filmów jest tutaj: PRZEJDŹ DO KURSU NA YOUTUBIE

Plan kursu:
 1. Dzień – Wprowadzenie do Hatha Yogi i Rozgrzewka. 
 2. Dzień – Powitania Słońca, Energia.
 3. Dzień – Joga wzmacniająca i rozluźniająca plecy.
 4. Dzień – Powitania Księżyca, Balans.
 5. Dzień – Joga na lepsze trawienie.
 6. Dzień – Joga otwierająca klatkę piersiową i serce.
 7. Dzień – Rozciąganie nóg i otwieranie bioder.
Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Filmiki uczą praktyki tradycyjnej jogi zupełnie od ZERA. Jeśli nigdy nie ćwiczyłeś jogi, kurs poprowadzi Cię przez podstawy pozycji, metody oddychania i sens praktyki.

Jeśli ćwiczyłeś już wcześniej jogę ten kurs też jest jak najbardziej dla Ciebie! Ćwiczymy w stylu Hatha Yoga i filmiki są podzielone tematycznie, dlatego jestem pewna, że odkryjesz wiele rzeczy dla siebie i bardzo możliwe, że zupelnie nowych! 🙂 W Polsce Hatha Yoga jest mało popularna, a to w końcu najstarszy styl jogi, w którym jestem zakochana i mam nadzieję rozkochać też Ciebie! 🙂

Instrukcja kursu! 😉 Czyli jak korzystać z filmików?
 1. Przez 7 dni każdego dnia wykonuj nowy filmik, jednak jeśli będziesz potrzebować wróć do filmików z wcześniejszych dni.
 2. Pierwszy filmik jest wprowadzający, uczący poprawnej rozgrzewki. Wykonaj go w całości pierwszego dnia i staram się zapamiętać większość ćwiczeń.
 3. Rozpoczynając od 2 dnia zawsze przed włączeniem nowego filmiku, rozpocznij praktykę medytacją i mantrą OM (AUM), następnie wykonaj kilka ulubionych asan z rozgrzewki, by rozgrzać ciało i przygotować do głównej praktyki.
 4. Po 3 dniu, kiedy nauczysz się powitań słońca dodaj do swojej rozgrzewki kilka powitań słońca, najlepiej minimum 4 pełne powtórzenia.
 5. Po 4 dni, w którym nauczysz się również powitań księżyca będziesz mógł wybrać pomiędzy wykonaniem powitań słońca lub powitań księżyca.
 6. Każdy dzień praktyki zakończ uspokojeniem w pozycji savasana (martwego ciała).
 7. Jeżeli będziesz potrzebować zrobić dzień lub dwa przerwy od ćwiczeń, nie ma problemu, ale proszę wróć na matę! 🙂

i ostatni najważniejszy punkt:

Proszę, nie opuszczaj kursu po jednym filmiku! Zgoda? 🙂 

Co kolejny filmik będzie fajniej, obiecuję! 🙂

Zostaw swój adres e-mail, by dostawać od czasu do czasu pyszne i jogowe wiadomości ode mnie! 🙂

kurs-jogi

 

Na moim kanale możesz też obejrzeć filmiki z ćwiczeniami, o moim kursie jogi w Indiach oraz dużo filmików o zdrowym odżywianiu i przepisów

 

Więcej o mojej praktyce jogi i posty o jodze z radami.

Prowadzone przeze mnie zajęcia jogi mają na celu odnalezienie przez Ciebie swobody w swoim ciele i umyśle. Możesz w tym czasie się zrelaksować, odprężyć umysł i stworzyć przestrzeń w swoim ciele, o której nie wiedziałeś. Na zajęciach najważniejsza jest Twoja pełna obecność. Poprzez pracę nad swoim ciałem i umysłem stajesz się spełniony, wdzięczny i szczęśliwy.

Jak możesz już wiedzieć, jestem certyfikowanym nauczycielem Hatha Jogi, skończyłam kurs jogi 200h TTC w Indiach. Obecnie jestem również ambasadorem Shiva Shakti Yoga School. O moim kursie jogi możesz przeczytać tutaj: Kurs jogi w Indiach  🙂

To była wspaniała przygoda, która miała ogromny wpływ na moje życie! 

Joga od pierwszego z nią spotkania bardzo wpłynęła na moje życie! Pomogła mi zmienić postrzeganie siebie.. na lepsze, bardziej wyrozumiałe. Dzięki jodze znajduję na codzień balans i jestem bardziej opanowana, a należę do mocno emocjonalnych osób. 🙂 

Moje rady dla początkujących oraz moją historię aż do wyjechania na kurs jogi możesz przeczytać tutaj:

Joga dla początkujących. Jak zacząć i pokonać bariery?

Jakie zalety i korzyści daje joga? Dlaczego ćwiczyć jogę? // Moja historia dla początkujących.

 

Jak przygotować się do jogi? Moje rady!

 

 

Więcej znajdziesz na moim Instagramie. Jeśli masz jakieś pytania zawsze możesz tam do mnie napisać. Mam nadzieję, że zobaczymy się już niedługo razem na macie, wirtualnie lub realnie. Tymczasem, życzę Ci spokoju i wiele pozytywnej energii!

Namaste! 🙂

 

 

Przebywając na tej witrynie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek. Lubię Ciasteczka! Czytaj Więcej