Styczeń 2020 z Jogą! Kalendarz praktyk #JustNOW

Już dawno chciałeś zacząć jogę, ale nie mogłeś się zebrać? a może już zacząłeś, ale potrzebujesz motywacji do regularnej praktyki? Oto akcja specjalnie dla Ciebie! Styczeń 2020 z Jogą!

Mam dla Ciebie praktykę na każdy dzień stycznia 2020 oprócz niedziel! W kalendarzu znajdziesz filmy z praktykami z mojego kanału YT jak również Asi – @asikson ! Dodatkowo pod koniec miesiąca ukażą się zupełnie nowe filmy na moim kanału!

Będą to filmy niespodzianki, które urozmaicą Twoją praktykę! Znajdą się tam prozdrowotne filmy oraz wyzwania, dzięki którym powiększysz możliwości swojego. Oficjalny hasztag naszej akcji to #JustNOW

styczeń-2020-joga-wyzwanie

#JustNOW

ponieważ nigdy nie będzie lepszej okazji.

Nie ma sensu czekać na idealne okoliczności, teraz i dzisiaj sami sprawimy idealne okoliczności.

Zacznij teraz, a zobaczysz ile przyjemności to Ci przyniesie! Joga zmieniła moje życie. To nie tylko ćwiczenia, ale coś co sprawia, że potrafię odnaleźć w sobie siłę, nawet kiedy o tym zapomniałam. Joga to wykorzystywanie możliwości swojego ciała, dbanie o nie jak również stawanie się lepszym człowiekiem. Cierpliwość to kolejna z rzeczy, których uczy joga. Dla mnie najpiękniejszą lekcją jest fakt, że nie cel ma znaczenie, a droga.. ciesz się drogą, a kiedy zapomnisz o swoim ego.. Twoje cele i marzenia się spełnią!

Ciesz się tym wyzwaniem… każdym dniem! Znajdź czas dla siebie, by dać więcej innym. Oto Twoja rozpoczyna się Twoja przygoda na styczeń 2020 z jogą!

Jak korzystać z kalendarza?

W okienku znajduje się nazwa filmiku na kolejny dzień, ponieważ możesz mieć problem ze znalezieniem konkretnego filmiku będziemy codziennie rano wstawiać link na Instagramowym profilu naszej marki Just! Jeśli jeszcze nie obserwujesz tego profilu zapraszam tu:

https://www.instagram.com/justshop.pl/

Dodatkowo, przygotowaliśmy interaktywny kalendarz. Wystarczy, że naciśniesz na dany dzień, a zostaniesz przeniesiony do filmiku z odpowiednią praktyką! Pobierzesz go tutaj:

Prosimy Cię o zapisanie się do newslettera firmy Just Yoga Shop, który pojawia się przy wejściu na tą stronę, a wtedy dostaniesz na maila interaktywny kalendarz do pobrania!

Linki do nowych filmów będą opublikowane na kanale i oczywiście w ich dniach wspomniane na Stories.

styczeń-2020-joga-wyzwanie

Co robić, gdy praktyka jest za trudna?

Jeśli, któryś z filmów będzie dla Ciebie za trudny, możesz wymienić go na inny z naszego kalendarza, który robiłeś wcześniej. Szczególnie pierwsze 7 dni to joga z kursu dla początkujących, więc zawsze możesz wrócić do tych filmów. Jeśli podczas praktyki tylko jedna lub dwie asany będą dla Ciebie niemożliwe po prostu je omiń lub wykonaj inne znane Ci zamiast.

JEDNAK! Jeśli filmy są dla Ciebie trudne, ale nie niemożliwe.. jesteś w domu! Mów do siebie: JESTEM SILNY, MOGĘ TO ZROBIĆ! Zacznij wierzyć w siebie, a zobaczysz, że możesz dużo więcej niż Ci się wydaje!

WIERZĘ W CIEBIE! STYCZEŃ 2020 JOGĄ NIECH BĘDZIE PIĘKNYM POCZĄTKIEM ROKU!

Okryjesz swoje siły i mam nadzieję, że zakochasz się w jodze jak ja! 😉

To co, przyłączysz się do akcji styczeń 2020 z jogą #JustNOW ? Właściwie to nie przyjmuję odmowy! 😉 Bierz nową dekadę w swoje ręce! i hop na mate! 😉 Zero wymówek!

Pamiętaj o tagowaniu nas na Instagrame @justshop.pl oraz #JustNOW byśmy mogli zobaczyć jak korzystasz z naszego kalendarza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.