MEET JUST

about me

 I believe healthy body is a healthy mind.

Just Me.

Cześć! Nazywam się Justyna i jestem miłośniczką dobrego jedzenia.

 

Smoothies, masła orzechowego, awokado, pizzy i lodów. Dużo siedzę na macie do jogi i w książkach prawniczych. Ilość pomysłów, pasji i energii do życia jest zbyt wielka by trzymać to w moim niewielkim ciele! Cieszę, że mogę podzielić się tym trochę z Tobą!

I want to find balance and live to the fullest

Od zawsze kocham przygotowywać posiłki i spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Niestety nie było to równoznaczne ze zdrowymi nawykami i akceptacją swojego ciała. Długo uczyłam się wszystkiego od zera. Jednak była to najlepsza decyzja, jaką podjęłam w życiu- przyniosła mi nie tylko szczęście, ale odnalazłam swoją pasję, coś co zrywa mnie z łóżka! Przez okres uczenia się swojego ciała zrozumiałam, że najważniejsze jest słuchanie i szanowanie swojego organizmu. Eliminowałam różne produkty: mięso, nabiał, gluten. Byłam głodna wiedzy i wszystko sprawdzałam na sobie, liczyłam kalorie i zapotrzebowanie na makroskładniki. Jestem przeszczęśliwa, że już nie muszę tego robić, a wiedza, którą zdobyłam o odżywianiu pozwala mi na bezstresowe podejście do jedzenia. Obecnie nie stawiam sobie sztywnych reguł, jem wszystko na co mam ochotę. Uważam, że balans również żywieniowy to klucz do szczęścia.

IMG_9335

It is not a diet, it is a happy lifestyle

To sposób na życie.

Staram się by moja dieta była urozmaicona, bogata w warzywa, owoce, białko i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego i roślinnego! Unikam produktów przetworzonych i napchanych cukrem, za to jem sezonowe produkty i zwracam uwagę by dostarczyć organizmowi najwięcej wartości odżywczych. Uważam, że to sztuka przygotować posiłek pyszny i z wartościowych produktów. Właśnie to sprawia mi najwięcej frajdy i satysfakcji. Dbam o smak i o jakość. Zdobyłam uprawnienia dietetyka potwierdzone certyfikatem na druku ministerialnym. Praktykuję jogę oraz ćwiczę z masą własnego ciała.

 

Uważam, że kondycja naszego organizmu jest połączona z naszym stanem umysłu. Staram się w każdym aspekcie życia odnaleźć balans. Dlatego pozwalam sobie na odstępy od diety. Kocham zdrowe posiłki, ale też chcę być przykładem tego, że nie trzeba popadać w przesadę. Zdrowy rozsądek to moja definicja szczęścia.

Witam na mojej stronie mam nadzieję, że znajdziesz tutaj motywację do zdrowego życia również dla siebie!
<3

tartinki_p4

My diet is not one you can define with one word. Definitely I’m a fitness freak so my meals are full of proteins 🙂

The thing is I want keep the balance between body and mind. I’m trying to prepare fun, delighting your taste buds meals, giving you happiness about your body and relaxing your soul.

It’s my eating plan for a lifetime. I don’t like making rules about eating, because I believe the key is to listen to your body. Although the more I learn the more I care about products to be the most nutritionally valuable. enjoy ♥

IMG_4885

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

2 thoughts on “MEET JUST

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.