fbpx

Wyzwanie miesiąc z Jogą! Kalendarz praktyk #JustNOW

by justdeliciousx

Już dawno chciałeś zacząć jogę, ale nie mogłeś się zebrać? a może już zacząłeś, ale potrzebujesz motywacji do regularnej praktyki? Oto akcja specjalnie dla Ciebie! Wyzwanie Miesiąc z Jogą!

Mam dla Ciebie praktykę na każdy dzień miesiąca oprócz 4 dni restu! W kalendarzu znajdziesz filmy z praktykami z mojego kanału YT jak również Asi – @asikson !

Specjalnie na tą okazję nagrałam filmy niespodzianki, które urozmaicą Twoją praktykę! W grafice widzisz je pod koniec miesiąca jako 'nowy film!’, gdy ściągniesz niżej pdf dowiesz się co to za praktyki! Znajdą się tam prozdrowotne filmy oraz wyzwania, dzięki którym powiększysz możliwości swojego. Oficjalny hasztag naszej akcji to #JustNOW

wyzwanie-miesiąc-z-jogą-dla-początkujących

#JustNOW

ponieważ nigdy nie będzie lepszej okazji.

Nie ma sensu czekać na idealne okoliczności, teraz i dzisiaj sami sprawimy idealne okoliczności.

Zacznij teraz, a zobaczysz ile przyjemności to Ci przyniesie! Joga zmieniła moje życie. To nie tylko ćwiczenia, ale coś co sprawia, że potrafię odnaleźć w sobie siłę, nawet kiedy o tym zapomniałam. Joga to wykorzystywanie możliwości swojego ciała, dbanie o nie jak również stawanie się lepszym człowiekiem. Cierpliwość to kolejna z rzeczy, których uczy joga. Dla mnie najpiękniejszą lekcją jest fakt, że nie cel ma znaczenie, a droga.. ciesz się drogą, a kiedy zapomnisz o swoim ego.. Twoje cele i marzenia się spełnią!

Ciesz się tym wyzwaniem… każdym dniem! Znajdź czas dla siebie, by dać więcej innym. Oto Twoja rozpoczyna się Twoja przygoda na styczeń 2020 z jogą!

Jak korzystać z kalendarza?

W okienku znajduje się nazwa filmiku na kolejny dzień, ponieważ możesz mieć problem ze znalezieniem konkretnego filmiku będziemy codziennie rano wstawiać link na Instagramowym profilu naszej marki Just! Jeśli jeszcze nie obserwujesz tego profilu zapraszam tu:

https://www.instagram.com/justshop.pl/

Przygotowaliśmy interaktywny kalendarz! Wystarczy, że naciśniesz na dany dzień, a zostaniesz przeniesiony do filmiku z odpowiednią praktyką! Pobierzesz go tutaj:

Proszę Cię o zapisanie się do mojego newslettera – będzie cudownie mieć kontakt!

Co więcej! Jeśli jeszcze nie jesteś w mojej grupie dla miłośników jogi na Facebooku, serdecznie Cię do niej zapraszam, znajdziesz tam dużo ciekawostek i porad! 🙂 KLIK BY PRZEJŚĆ DO GRUPY

wyzwanie-miesiąc-z-jogą-dla-początkujących

Co robić, gdy praktyka jest za trudna?

Jeśli, któryś z filmów będzie dla Ciebie za trudny, możesz wymienić go na inny z naszego kalendarza, który robiłeś wcześniej. Szczególnie pierwsze 7 dni to joga z kursu dla początkujących, więc zawsze możesz wrócić do tych filmów. Jeśli podczas praktyki tylko jedna lub dwie asany będą dla Ciebie niemożliwe po prostu je omiń lub wykonaj inne znane Ci zamiast.

JEDNAK! Jeśli filmy są dla Ciebie trudne, ale nie niemożliwe.. jesteś w dobrym miejscu! Mów do siebie: JESTEM SILNY, MOGĘ TO ZROBIĆ! Zacznij wierzyć w siebie, a zobaczysz, że możesz dużo więcej niż Ci się wydaje!

Zacznij wyzwanie miesiąc z jogą!

WIERZĘ W CIEBIE! MIESIĄC Z JOGĄ NIECH BĘDZIE PIĘKNYM POCZĄTKIEM ROKU!

Okryjesz swoje siły i mam nadzieję, że zakochasz się w jodze jak ja! 😉

To co, przyłączysz się do akcji styczeń 2020 z jogą #JustNOW ? Właściwie to nie przyjmuję odmowy! 😉 Bierz nową dekadę w swoje ręce! i hop na mate! 😉 Zero wymówek!

Pamiętaj o tagowaniu nas na Instagrame @justshop.pl oraz #JustNOW byśmy mogli zobaczyć jak korzystasz z naszego kalendarza!

Te posty mogą Cię zainteresować

Leave a Comment

Przebywając na tej witrynie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek. Lubię Ciasteczka! Czytaj Więcej